Os 4372 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Luhačovice | 7.08 | ||||
Biskupice u Luhačovic | 7.13 | 7.13 | |||
Polichno | 7.15 | 7.15 | |||
Újezdec u Luhačovic | 7.22 | 7.30 | 2 | ||
Šumice | 7.34 | 7.34 | |||
Nezdenice | 7.37 | 7.38 | 3 | ||
Záhorovice | 7.41 | 7.41 | |||
Bojkovice | 7.44 | 7.45 | 2/2 | ||
Bojkovice město | 7.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci