Os 4334 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 6.35 | 2/3 | |||
Popov | 6.39 | 6.40 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 6.45 | 6.46 | 3 | ||
Divnice | 6.48 | 6.48 | |||
Slavičín | 6.51 | 6.55 | 2 | ||
Hostětín | 7.00 | 7.01 | |||
Pitín zastávka | 7.07 | 7.08 | |||
Bojkovice město | 7.11 | 7.12 | |||
Bojkovice | 7.14 | 7.15 | 2/2 | ||
Záhorovice | 7.17 | 7.18 | |||
Nezdenice | 7.20 | 7.21 | 3 | ||
Šumice | 7.24 | 7.25 | |||
Újezdec u Luhačovic | 7.28 | 7.29 | 3 | ||
Uherský Brod | 7.33 | 7.35 | 3 | ||
Havřice | 7.37 | 7.38 | |||
Hradčovice | 7.42 | 7.42 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 7.46 | 7.46 | |||
Vésky | 7.48 | 7.48 | |||
Kunovice | 7.51 | 7.51 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 7.54 | 7.55 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.00 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci