Os 4221 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 13.35 | ||||
Hrušky zastávka | 13.41 | 13.41 | |||
Moravská Nová Ves | 13.44 | 13.45 | 3 | ||
Lužice | 13.48 | 13.49 | 3 | ||
Hodonín | 13.52 | 13.56 | 2/3 | ||
Rohatec zastávka | 13.59 | 14.00 | |||
Rohatec | 14.02 | 14.03 | 2/3 | ||
Bzenec přívoz | 14.08 | 14.09 | 1/1 | ||
Moravský Písek | 14.13 | 14.16 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 14.18 | 14.18 | |||
Nedakonice | 14.22 | 14.22 | 1/2 | ||
Kostelany nad Moravou | 14.25 | 14.25 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 14.28 | 14.30 | 1/3 | ||
Huštěnovice | 14.33 | 14.34 | 1/3 | ||
Spytihněv | 14.37 | 14.37 | |||
Napajedla | 14.40 | 14.40 | 1/2 | ||
Otrokovice | 14.44 | 14.46 | 1/3 | ||
Tlumačov | 14.50 | 14.50 | 2 | ||
Záhlinice | 14.53 | 14.54 | |||
Hulín | 14.57 | 15.00 | 1/2 | ||
Břest | 15.03 | 15.03 | |||
Říkovice | 15.06 | 15.06 | 2 | ||
Horní Moštěnice | 15.09 | 15.10 | |||
Přerov | 15.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci