Os 4215 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 8.35 | ||||
Hrušky zastávka | 8.41 | 8.41 | |||
Moravská Nová Ves | 8.44 | 8.45 | 3 | ||
Lužice | 8.48 | 8.49 | 3 | ||
Hodonín | 8.52 | 8.56 | 2/3 | ||
Rohatec zastávka | 8.59 | 9.00 | |||
Rohatec | 9.02 | 9.03 | 2/3 | ||
Bzenec přívoz | 9.08 | 9.09 | 1/1 | ||
Moravský Písek | 9.13 | 9.16 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 9.18 | 9.18 | |||
Nedakonice | 9.22 | 9.22 | 1/2 | ||
Kostelany nad Moravou | 9.25 | 9.25 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.28 | 9.30 | 1/3 | ||
Huštěnovice | 9.33 | 9.34 | 1/3 | ||
Spytihněv | 9.37 | 9.37 | |||
Napajedla | 9.40 | 9.40 | 1/2 | ||
Otrokovice | 9.44 | 9.46 | 1/3 | ||
Tlumačov | 9.50 | 9.50 | 2 | ||
Záhlinice | 9.53 | 9.54 | |||
Hulín | 9.57 | 10.05 | 1/1 | ||
Břest | 10.08 | 10.08 | |||
Říkovice | 10.11 | 10.11 | 2 | ||
Horní Moštěnice | 10.14 | 10.15 | |||
Přerov | 10.19 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci