Os 4157 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 20.15 | IV | |||
Brno-Slatina | 20.26 | 20.27 | 4 | ||
Šlapanice | 20.32 | 20.33 | 4 | ||
Ponětovice | 20.35 | 20.36 | |||
Blažovice | 20.40 | 20.41 | 5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 20.46 | 20.46 | |||
Slavkov u Brna | 20.50 | 20.51 | 2 | ||
Křižanovice | 20.55 | 20.56 | |||
Marefy | 20.59 | 21.00 | |||
Bučovice | 21.03 | 21.04 | 4 | ||
Nevojice | 21.08 | 21.08 | |||
Nesovice | 21.12 | 21.12 | 3 | ||
Brankovice | 21.17 | 21.17 | |||
Nemotice | 21.21 | 21.21 | 3 | ||
Jestřabice | 21.27 | 21.27 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 21.32 | 21.32 | |||
Kyjov | 21.37 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci