Os 4006 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 6.14 | II | |||
Brno-Židenice | 6.18 | 6.18 | |||
Bílovice nad Svitavou | 6.26 | 6.26 | |||
Babice nad Svitavou | 6.30 | 6.31 | |||
Adamov | 6.34 | 6.34 | 3 | ||
Adamov zastávka | 6.36 | 6.36 | |||
Blansko | 6.42 | 6.43 | 1/2 | ||
Blansko město | 6.44 | 6.45 | |||
Dolní Lhota | 6.48 | 6.48 | |||
Rájec-Jestřebí | 6.51 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci