Os 3911 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 11.52 | 2 | |||
Hulín | 11.59 | 12.10 | 2/2 | ||
Třebětice | 12.14 | 12.16 | 1 | ||
Holešov | 12.20 | 12.21 | 3 | ||
Dobrotice | 12.25 | 12.25 | |||
Jankovice | 12.27 | 12.27 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 12.30 | 12.30 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 12.34 | 12.35 | 3 | ||
Loukov | 12.40 | 12.40 | |||
Osíčko | 12.43 | 12.44 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 12.48 | 12.49 | |||
Kunovice-Loučka | 12.51 | 12.52 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 12.56 | 12.57 | |||
Branky na Moravě | 13.00 | 13.01 | 2 | ||
Valašské Meziříčí | 13.07 | 13.24 | 1 | ||
Krhová | 13.27 | 13.27 | |||
Hrachovec | 13.29 | 13.29 | |||
Zašová | 13.33 | 13.33 | |||
Střítež nad Bečvou | 13.35 | 13.36 | 2 | ||
Zubří | 13.39 | 13.39 | |||
Rožnov pod Radhoštěm | 13.43 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci