Os 3742 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 19.40 | 1 | |||
Doloplazy | 19.42 | 19.43 | |||
Pivín | 19.47 | 19.47 | 2 | ||
Čelčice | 19.50 | 19.50 | |||
Bedihošť | 19.54 | 19.54 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 19.58 | 20.00 | 5 | ||
Vrahovice | 20.03 | 20.03 | |||
Kraličky | 20.06 | 20.06 | |||
Vrbátky | 20.08 | 20.09 | 2 | ||
Blatec | 20.13 | 20.14 | 2 | ||
Kožušany | 20.16 | 20.16 | |||
Nemilany | 20.19 | 20.19 | |||
Olomouc-Nové Sady | 20.21 | 20.22 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 20.26 | 20.34 | 2 | ||
Štěpánov | 20.42 | 20.42 | 2 | ||
Střeň | 20.46 | 20.46 | |||
Červenka | 20.50 | 20.51 | 2 | ||
Moravičany | 20.57 | 20.57 | 2 | ||
Mohelnice | 21.00 | 21.01 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 21.04 | 21.05 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 21.10 | 21.15 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 21.17 | 21.18 | |||
Postřelmov | 21.21 | 21.22 | 1 | ||
Bludov | 21.24 | 21.25 | 2/3 | ||
Šumperk | 21.30 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci