Os 3727 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 13.29 | 3/5 | |||
Bludov | 13.34 | 13.39 | 2/3 | ||
Postřelmov | 13.42 | 13.42 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 13.46 | 13.46 | |||
Zábřeh na Moravě | 13.49 | 13.51 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 13.55 | 13.56 | 2 | ||
Mohelnice | 14.00 | 14.00 | 3 | ||
Moravičany | 14.03 | 14.03 | 2 | ||
Červenka | 14.10 | 14.11 | 1/4 | ||
Střeň | 14.15 | 14.15 | |||
Štěpánov | 14.19 | 14.19 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 14.27 | 14.32 | 3 | ||
Olomouc-Nové Sady | 14.36 | 14.36 | |||
Nemilany | 14.38 | 14.39 | |||
Kožušany | 14.41 | 14.42 | |||
Blatec | 14.44 | 14.45 | 1 | ||
Vrbátky | 14.49 | 14.50 | 2 | ||
Kraličky | 14.52 | 14.52 | |||
Vrahovice | 14.55 | 14.55 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 14.58 | 15.00 | 6 | ||
Bedihošť | 15.04 | 15.04 | 2 | ||
Čelčice | 15.08 | 15.08 | |||
Pivín | 15.10 | 15.11 | 2 | ||
Doloplazy | 15.15 | 15.15 | |||
Nezamyslice | 15.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci