Os 3233 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.00 | 5 | |||
Grygov | 16.06 | 16.06 | 2 | ||
Brodek u Přerova | 16.11 | 16.11 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 16.14 | 16.14 | |||
Přerov | 16.20 | 16.29 | 3 | ||
Lipník nad Bečvou | 16.38 | 16.39 | 1/2 | ||
Hranice na Moravě | 16.49 | 16.50 | 2/1 | ||
Hranice na Moravě město | 16.55 | 16.55 | 3 | ||
Teplice nad Bečvou | 16.57 | 16.57 | |||
Černotín | 17.00 | 17.00 | |||
Špičky | 17.03 | 17.03 | |||
Milotice nad Bečvou | 17.05 | 17.06 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 17.08 | 17.09 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 17.14 | 17.14 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 17.19 | 17.21 | 3 | ||
Brňov | 17.25 | 17.25 | |||
Bystřička | 17.28 | 17.29 | 2 | ||
Jablůnka | 17.33 | 17.34 | 4 | ||
Vsetín | 17.40 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci