Os 2921 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 4.44 | 3 | |||
Dolní Lutyně | 4.47 | 4.48 | |||
Dětmarovice | 4.51 | 4.52 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 4.59 | 5.00 | 3 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 5.13 | 5.13 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 5.19 | 5.21 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 5.25 | 5.25 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 5.27 | 5.28 | |||
Třinec (Trzyniec) | 5.30 | 5.31 | 3 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 5.34 | 5.34 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 5.36 | 5.37 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 5.39 | 5.40 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 5.43 | 5.43 | |||
Návsí (Nawsie) | 5.46 | 5.47 | 2/3 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 5.50 | ||||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 5.55 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci