Os 28420 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 22.35 | bechyňské/1 | |||
Horky u Tábora | 22.44 | 22.44 | |||
Slapy | 22.47 | 22.48 | 2 | ||
Libějice | 22.49 | 22.49 | |||
Malšice | 22.54 | 22.55 | 2 | ||
Čenkov u Malšic | 22.57 | 22.57 | |||
Třebelice | 23.00 | 23.00 | |||
Všechlapy | 23.02 | 23.02 | |||
Bechyňská Smoleč | 23.04 | 23.04 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 23.09 | 23.10 | 2 | ||
Bežerovice | 23.15 | 23.15 | |||
Bechyně zastávka | 23.19 | 23.19 | |||
Bechyně | 23.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci