Os 28416 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 19.05 | bechyňské/1 | |||
Horky u Tábora | 19.14 | 19.14 | |||
Slapy | 19.17 | 19.18 | 2 | ||
Libějice | 19.19 | 19.19 | |||
Malšice | 19.24 | 19.25 | 2 | ||
Čenkov u Malšic | 19.27 | 19.27 | |||
Třebelice | 19.30 | 19.30 | |||
Všechlapy | 19.32 | 19.32 | |||
Bechyňská Smoleč | 19.34 | 19.34 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 19.39 | 19.40 | 2 | ||
Bežerovice | 19.45 | 19.45 | |||
Bechyně zastávka | 19.49 | 19.49 | |||
Bechyně | 19.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci