Os 27911 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blatná | 11.54 | 4 | |||
Tchořovice | 11.59 | 11.59 | |||
Lnáře | 12.02 | 12.02 | 2 | ||
Hradiště u Blatné | 12.05 | 12.05 | |||
Kasejovice | 12.08 | 12.09 | 3 | ||
Kasejovice zastávka | 12.13 | 12.13 | |||
Životice | 12.15 | 12.15 | |||
Kotouň | 12.19 | 12.19 | |||
Želvice | 12.23 | 12.23 | |||
Třebčice | 12.26 | 12.26 | |||
Nepomuk | 12.29 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci