Os 2721 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 17.13 | 1/2 | |||
Rohatec zastávka | 17.18 | 17.18 | |||
Rohatec | 17.20 | 17.21 | 2/3 | ||
Rohatec kolonie | 17.23 | 17.23 | |||
Sudoměřice nad Moravou | 17.29 | 17.29 | 3 | ||
Petrov u Strážnice | 17.32 | 17.33 | |||
Strážnice | 17.37 | 17.38 | 2 | ||
Vnorovy | 17.42 | 17.42 | |||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 17.44 | 17.45 | |||
Veselí nad Moravou | 17.48 | 18.08 | 3 | ||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | 18.13 | ||||
Lipov | 18.18 | 18.18 | 3 | ||
Louka u Ostrohu | 18.21 | 18.21 | |||
Velká nad Veličkou | 18.26 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci