Os 26800 | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 7.21 | 4 | |||
Litvínov město | 7.34 | 7.34 | |||
Louka u Litvínova | 7.36 | 7.38 | 2 | ||
Lom u Mostu zastávka | 7.40 | 7.40 | |||
Osek město | 7.46 | 7.46 | |||
Horní Háj | 7.50 | 7.50 | |||
Hrob | 7.54 | 7.54 | |||
Střelná v Krušných horách | 7.58 | 7.58 | |||
Dubí | 8.06 | 8.12 | 2 | ||
Mikulov v Krušných horách | 8.20 | 8.20 | |||
Mikulov-Nové Město | 8.27 | 8.27 | |||
Moldava v Krušných horách | 8.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci