Os 25237 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rokytnice v Orlických horách | 17.09 | 2 | |||
Pěčín | 17.15 | 17.15 | |||
Slatina nad Zdobnicí | 17.24 | 17.25 | 2 | ||
Rybná nad Zdobnicí | 17.30 | 17.30 | |||
Peklo nad Zdobnicí | 17.36 | 17.36 | |||
Vamberk | 17.40 | 17.43 | 2 | ||
Doudleby nad Orlicí | 17.47 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci