Os 2427 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 17.51 | 4 | |||
Hlízov | 17.58 | 17.58 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 18.02 | 18.03 | 1/2 | ||
Kutná Hora-Sedlec | 18.07 | 18.07 | |||
Kutná Hora město | 18.10 | 18.13 | 3 | ||
Kutná Hora předměstí | 18.17 | 18.17 | |||
Poličany | 18.20 | 18.20 | |||
Malešov | 18.25 | 18.26 | 3 | ||
Bykáň | 18.29 | 18.29 | |||
Týniště | 18.31 | 18.31 | |||
Krasoňovice | 18.33 | 18.33 | |||
Bahno | 18.36 | 18.36 | |||
Předbořice | 18.38 | 18.38 | |||
Černíny | 18.41 | 18.41 | |||
Štipoklasy | 18.44 | 18.44 | |||
Zbraslavice | 18.49 | 18.50 | 2 | ||
Hodkov | 18.57 | 18.57 | |||
Hodkov zastávka | 18.59 | 18.59 | |||
Želivec | 19.04 | 19.04 | |||
Zruč nad Sázavou | 19.13 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci