Os 2423 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 15.03 | 1/2 | |||
Kutná Hora-Sedlec | 15.07 | 15.07 | |||
Kutná Hora město | 15.10 | 15.12 | 3 | ||
Kutná Hora předměstí | 15.16 | 15.16 | |||
Poličany | 15.20 | 15.20 | |||
Malešov | 15.24 | 15.25 | 2 | ||
Bykáň | 15.29 | 15.29 | |||
Týniště | 15.30 | 15.30 | |||
Krasoňovice | 15.33 | 15.33 | |||
Bahno | 15.36 | 15.36 | |||
Předbořice | 15.38 | 15.38 | |||
Černíny | 15.41 | 15.41 | |||
Štipoklasy | 15.43 | 15.43 | |||
Zbraslavice | 15.48 | 15.49 | 3 | ||
Hodkov | 15.56 | 15.56 | |||
Hodkov zastávka | 15.59 | 15.59 | |||
Želivec | 16.04 | 16.04 | |||
Zruč nad Sázavou | 16.13 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci