Os 2420 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zruč nad Sázavou | 7.39 | 3 | |||
Želivec | 7.46 | 7.46 | |||
Hodkov zastávka | 7.51 | 7.51 | |||
Hodkov | 7.54 | 7.54 | |||
Zbraslavice | 8.01 | 8.07 | 2 | ||
Štipoklasy | 8.10 | 8.10 | |||
Černíny | 8.12 | 8.12 | |||
Předbořice | 8.15 | 8.15 | |||
Bahno | 8.17 | 8.17 | |||
Krasoňovice | 8.20 | 8.20 | |||
Týniště | 8.22 | 8.22 | |||
Bykáň | 8.23 | 8.23 | |||
Malešov | 8.27 | 8.27 | |||
Poličany | 8.32 | 8.32 | |||
Kutná Hora předměstí | 8.35 | 8.35 | |||
Kutná Hora město | 8.40 | 8.45 | 3 | ||
Kutná Hora-Sedlec | 8.47 | 8.47 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 8.53 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci