Os 22213 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledečko | 18.04 | 5 | |||
Rataje nad Sázavou | 18.07 | 18.07 | |||
Rataje nad Sázavou předměstí | 18.16 | 18.16 | |||
Mirošovice u Rataj nad Sázavou | 18.20 | 18.20 | |||
Mitrov | 18.26 | 18.26 | |||
Uhlířské Janovice | 18.30 | 18.31 | 2 | ||
Chmeliště | 18.33 | 18.33 | |||
Hatě | 18.36 | 18.36 | |||
Drahobudice | 18.40 | 18.40 | |||
Bečváry | 18.44 | 18.45 | 2 | ||
Pučery | 18.49 | 18.49 | |||
Chotouchov | 18.51 | 18.51 | |||
Kořenice | 18.53 | 18.53 | |||
Ratboř | 18.56 | 19.00 | 2 | ||
Červené Pečky | 19.04 | 19.04 | |||
Hluboký Důl | 19.08 | 19.08 | |||
Kolín místní nádraží | 19.11 | 19.11 | |||
Kolín | 19.14 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci