Os 20208 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 21.04 | 1 | |||
Hradec Králové zastávka | 21.07 | 21.07 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 21.09 | 21.10 | 2 | ||
Blešno | 21.16 | 21.16 | |||
Třebechovice pod Orebem | 21.20 | 21.21 | 3 | ||
Petrovice nad Orlicí | 21.26 | 21.26 | |||
Týniště nad Orlicí | 21.30 | 21.32 | 4 | ||
Lípa nad Orlicí | 21.35 | 21.35 | |||
Čestice | 21.39 | 21.39 | |||
Častolovice | 21.42 | 21.44 | 2 | ||
Častolovice zastávka | 21.46 | 21.46 | |||
Synkov | 21.49 | 21.49 | |||
Slemeno | 21.52 | 21.52 | |||
Rychnov nad Kněžnou | 21.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci