Sp 1972 „Peklák“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.44 | II | |||
Adamov | 14.00 | 14.01 | 3 | ||
Blansko | 14.07 | 14.09 | 1/2 | ||
Blansko město | 14.11 | 14.13 | |||
Skalice nad Svitavou | 14.22 | 14.24 | 2 | ||
Letovice | 14.30 | 14.31 | 3 | ||
Rozhraní | 14.36 | 14.36 | |||
Moravská Chrastová | 14.39 | 14.39 | |||
Březová nad Svitavou | 14.41 | 14.42 | 2 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 14.44 | 14.45 | |||
Hradec nad Svitavou | 14.50 | 14.51 | |||
Svitavy-Lány | 14.54 | 14.54 | |||
Svitavy | 14.57 | 15.00 | 3 | ||
Česká Třebová | 15.10 | 15.24 | 3 | ||
Dlouhá Třebová | 15.29 | 15.29 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 15.33 | 15.33 | |||
Ústí nad Orlicí | 15.35 | 15.36 | 2 | ||
Brandýs nad Orlicí | 15.44 | 15.44 | |||
Choceň | 15.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci