..: Trasa vlaku Sp 1958 - JŘ 2015 :..
Sp 1958
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 854 + Bdtn757 + ABfbrdtn795  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Letohrad   17.33 3
  Lukavice v Čechách  17.37 17.37 
  Žamberk  17.42 17.43 3
  Bohousová  17.49 17.50 
  Litice nad Orlicí  17.53 17.53 2
  Sopotnice  17.57 17.57 
  Potštejn  18.01 18.01 3
  Záměl  18.04 18.05 
  Doudleby nad Orlicí  18.09 18.10 5
  Kostelec nad Orlicí město  18.14 18.15 
  Častolovice  18.18 18.19 3
  Čestice  18.21 18.22 
  Týniště nad Orlicí  18.28 18.31 4
  Třebechovice pod Orebem  18.38 18.39 3
  Hradec Králové-Slezské Předměstí  18.47 18.48 2
  Hradec Králové hlavní nádraží  18.53  2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci