Os 19435 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Neratovice | 20.33 | 1./1 | |||
Neratovice město | 20.37 | 20.38 | |||
Lobkovice | 20.41 | 20.41 | |||
Jiřice | 20.44 | 20.44 | |||
Kostelec nad Labem | 20.49 | 20.49 | |||
Polerady nad Labem | 20.53 | 20.53 | |||
Brandýs nad Labem | 20.59 | 21.04 | 2 | ||
Brandýs nad Labem-Zápská | 21.05 | 21.05 | |||
Brandýs nad Labem zastávka | 21.08 | 21.08 | |||
Lázně Toušeň | 21.13 | 21.13 | |||
Čelákovice zastávka | 21.17 | 21.17 | |||
Čelákovice | 21.21 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci