Os 19412 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čelákovice | 10.36 | 2 | |||
Čelákovice zastávka | 10.39 | 10.39 | |||
Lázně Toušeň | 10.44 | 10.44 | |||
Brandýs nad Labem zastávka | 10.50 | 10.50 | |||
Brandýs nad Labem-Zápská | 10.52 | 10.52 | |||
Brandýs nad Labem | 10.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci