Os 19406 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čelákovice | 7.36 | 2 | |||
Čelákovice zastávka | 7.39 | 7.39 | |||
Lázně Toušeň | 7.44 | 7.44 | |||
Brandýs nad Labem zastávka | 7.50 | 7.50 | |||
Brandýs nad Labem-Zápská | 7.52 | 7.52 | |||
Brandýs nad Labem | 7.54 | 8.02 | 2 | ||
Polerady nad Labem | 8.07 | 8.07 | |||
Kostelec nad Labem | 8.11 | 8.11 | |||
Jiřice | 8.16 | 8.16 | |||
Lobkovice | 8.19 | 8.19 | |||
Neratovice město | 8.22 | 8.22 | |||
Neratovice | 8.27 | 1./1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci