Bus 18709 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalsko | 8.05 | 3 | |||
Skramouš | 8.16 | 8.16 | |||
Mšeno | 8.23 | 8.24 | |||
Kanina | 8.31 | 8.31 | |||
Mělník | 9.01 | 2 | |||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | 24.00 | 0.00 | |||
Trnová | 24.00 | 0.00 | |||
Vrátno | 24.00 | 0.00 | |||
Živonín | 24.00 | 0.00 | |||
Nebužely | 24.00 | 0.00 | |||
Lhotka u Mělníka | 24.00 | 0.00 | |||
Lhotka u Mělníka zastávka | 24.00 | 0.00 | |||
Hleďsebe | 24.00 | 0.00 | |||
Mělnická Vrutice | 24.00 | 0.00 | |||
Velký Borek | 24.00 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci