..: Trasa vlaku Sp 1869 Bobrava - JŘ 2015 :..
Sp 1869 „Bobrava“
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Jihlava   5.30 2
  Luka nad Jihlavou  5.41 5.45 2
  Bransouze  5.53 5.54 3
  Okříšky  6.02 6.03 1/2
  Třebíč-Borovina  6.14 6.14 
  Třebíč  6.17 6.20 2
  Studenec  6.35 6.36 1
  Náměšť nad Oslavou  6.43 6.45 2
  Kralice nad Oslavou  6.52 6.53 1
  Rapotice  7.00 7.00 2
  Zastávka u Brna  7.10 7.11 4
  Rosice u Brna  7.14 7.15 
  Tetčice  7.18 7.18 3
  Brno hlavní nádraží  7.37  VI

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci