Sp 1863 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 163 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.02 | 2 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 6.06 | 6.07 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 6.14 | 6.18 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 6.26 | 6.30 | 2 | ||
Žďár nad Orlicí | 6.34 | 6.35 | |||
Borohrádek | 6.37 | 6.38 | |||
Čermná nad Orlicí | 6.43 | 6.44 | 2 | ||
Plchůvky | 6.47 | 6.47 | |||
Choceň | 6.54 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci