..: Trasa vlaku Sp 1846 - JŘ 2015 :..
Sp 1846
Řazení vlaku: 440  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Pardubice hlavní nádraží   12.06 2
  Pardubice-Rosice nad Labem  12.09 12.10 3
  Čeperka  12.21 12.21 
  Hradec Králové hlavní nádraží  12.31 12.35 2
  Předměřice nad Labem  12.39 12.39 
  Lochenice  12.42 12.42 
  Smiřice  12.46 12.50 1
  Černožice  12.53 12.53 
  Semonice  12.55 12.55 
  Jaroměř  12.58  4

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci