Sp 1846 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.06 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 12.09 | 12.10 | 3 | ||
Čeperka | 12.21 | 12.21 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 12.31 | 12.35 | 2 | ||
Předměřice nad Labem | 12.39 | 12.39 | |||
Lochenice | 12.42 | 12.42 | |||
Smiřice | 12.46 | 12.50 | 1 | ||
Černožice | 12.53 | 12.53 | |||
Semonice | 12.55 | 12.55 | |||
Jaroměř | 12.58 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci