Sp 1812 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 16.16 | 3 | |||
Vlčice | 16.22 | 16.22 | |||
Pilníkov | 16.25 | 16.26 | 3 | ||
Chotěvice | 16.30 | 16.30 | |||
Hostinné | 16.34 | 16.35 | 4 | ||
Hostinné město | 16.37 | 16.37 | |||
Kunčice nad Labem | 16.47 | 16.48 | 4 | ||
Horní Branná | 16.51 | 16.52 | |||
Martinice v Krkonoších | 16.58 | 17.01 | 3 | ||
Roztoky u Jilemnice | 17.07 | 17.07 | 2 | ||
Tample | 17.11 | 17.11 | |||
Bělá u Staré Paky zastávka | 17.14 | 17.14 | |||
Nová Paka město | 17.34 | 17.35 | |||
Nová Paka | 17.37 | 17.37 | 3 | ||
Lázně Bělohrad | 17.48 | 17.48 | 2 | ||
Ostroměř | 17.57 | 18.00 | 4 | ||
Ohnišťany | 18.05 | 18.05 | |||
Skřivany | 18.11 | 18.12 | |||
Nový Bydžov | 18.15 | 18.17 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 18.26 | 18.35 | |||
Převýšov | 18.39 | 18.40 | |||
Choťovice | 18.45 | 18.46 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 18.50 | 18.51 | |||
Sány | 18.53 | 18.54 | |||
Velký Osek | 19.00 | 19.01 | 3 | ||
Kolín-Zálabí | 19.06 | 19.07 | |||
Kolín | 19.10 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci