..: Trasa vlaku Sp 1792 - JŘ 2015 :..
Sp 1792
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn757  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Hradec Králové hlavní nádraží   17.01 2
  Jaroměř  17.16 17.17 4
  Česká Skalice  17.27 17.32 2
  Starkoč  17.38 17.39 4
  Olešnice  17.45 17.45 
  Červený Kostelec  17.49 17.50 2
  Rtyně v Podkrkonoší zastávka  17.53 17.53 
  Rtyně v Podkrkonoší  17.56 17.56 
  Malé Svatoňovice  18.00 18.01 4
  Velké Svatoňovice  18.04 18.05 
  Trutnov střed  18.15 18.16 5
  Trutnov hlavní nádraží  18.20  3

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci