Sp 1785 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 7.43 | 4 | |||
Trutnov střed | 7.46 | 7.47 | 5 | ||
Velké Svatoňovice | 7.56 | 7.57 | |||
Malé Svatoňovice | 8.00 | 8.01 | 4 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 8.04 | 8.05 | |||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 8.08 | 8.08 | |||
Červený Kostelec | 8.11 | 8.12 | 2 | ||
Olešnice | 8.15 | 8.16 | |||
Starkoč | 8.22 | 8.23 | 4 | ||
Česká Skalice | 8.29 | 8.32 | 2 | ||
Jaroměř | 8.43 | 8.44 | 4 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 8.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci