Sp 1783 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 5.40 | 4 | |||
Trutnov střed | 5.43 | 5.44 | 5 | ||
Velké Svatoňovice | 5.54 | 5.54 | |||
Malé Svatoňovice | 5.58 | 5.59 | 4 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 6.02 | 6.03 | |||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 6.06 | 6.06 | |||
Červený Kostelec | 6.10 | 6.11 | 2 | ||
Starkoč | 6.20 | 6.21 | 4 | ||
Česká Skalice | 6.28 | 6.29 | 3 | ||
Jaroměř | 6.40 | 6.41 | 4 | ||
Smiřice | 6.47 | 6.48 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.58 | 7.11 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.33 | 7.34 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.37 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci