Vlak 1779 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 8.25 | V | |||
Zaječí | 8.55 | 8.58 | 2/2 | ||
Břeclav | 9.12 | 9.20 | 3 | ||
Hodonín | 9.38 | 9.46 | 3 | ||
Mutěnice | 10.00 | 10.03 | 2 | ||
Mutěnice zastávka | 10.06 | 10.12 | |||
Čejč | 10.22 | 2 |
jede 10.X.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci