Sp 1770 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + 3xBdtee276 + Bdmpee253 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 5.17 | 3 | |||
Břeclav | 5.30 | 5.39 | 2 | ||
Podivín | 5.47 | 5.48 | 3 | ||
Zaječí | 5.54 | 5.55 | 3 | ||
Šakvice | 5.59 | 6.00 | 3/3 | ||
Modřice | 6.15 | 6.16 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 6.24 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci