Sp 1767 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 18.02 | 2 | |||
Broumov-Olivětín | 18.07 | 18.07 | |||
Hynčice | 18.12 | 18.12 | |||
Ruprechtice | 18.14 | 18.14 | |||
Meziměstí | 18.17 | 18.20 | |||
Teplice nad Metují | 18.29 | 18.31 | |||
Česká Metuje | 18.37 | 18.37 | |||
Žďár nad Metují | 18.40 | 18.40 | |||
Police nad Metují | 18.43 | 18.44 | 2 | ||
Hronov zastávka | 18.47 | 18.47 | |||
Hronov | 18.49 | 18.50 | 2 | ||
Velké Poříčí | 18.52 | 18.52 | |||
Náchod-Běloves | 18.56 | 18.56 | |||
Náchod | 18.59 | 19.03 | 2/4 | ||
Náchod zastávka | 19.05 | 19.06 | |||
Václavice | 19.11 | 19.13 | 2 | ||
Starkoč | 19.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci