Sp 1751 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 10.02 | 2 | |||
Broumov-Olivětín | 10.07 | 10.07 | |||
Hynčice | 10.12 | 10.12 | |||
Ruprechtice | 10.14 | 10.14 | |||
Meziměstí | 10.17 | 10.20 | |||
Teplice nad Metují | 10.29 | 10.31 | |||
Česká Metuje | 10.37 | 10.37 | |||
Žďár nad Metují | 10.40 | 10.40 | |||
Police nad Metují | 10.43 | 10.44 | 2 | ||
Hronov | 10.49 | 10.50 | 2 | ||
Velké Poříčí | 10.52 | 10.52 | |||
Náchod-Běloves | 10.56 | 10.56 | |||
Náchod | 10.59 | 11.03 | 2/4 | ||
Náchod zastávka | 11.05 | 11.06 | |||
Václavice | 11.11 | 11.13 | 2 | ||
Starkoč | 11.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci