Os 17413 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poběžovice | 19.10 | 2 | |||
Zámělíč | 19.12 | 19.12 | |||
Ohnišťovice | 19.14 | 19.14 | |||
Meclov | 19.17 | 19.17 | |||
Mašovice | 19.20 | 19.20 | |||
Horšovský Týn | 19.24 | 19.33 | 2 | ||
Semošice | 19.38 | 19.38 | |||
Semošice-Peřina | 19.41 | 19.41 | |||
Křenovy | 19.44 | 19.44 | |||
Staňkov | 19.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci