Os 17405 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poběžovice | 11.10 | 2 | |||
Zámělíč | 11.12 | 11.12 | |||
Ohnišťovice | 11.14 | 11.14 | |||
Meclov | 11.17 | 11.17 | |||
Mašovice | 11.20 | 11.20 | |||
Horšovský Týn | 11.24 | 11.33 | 2 | ||
Semošice | 11.38 | 11.38 | |||
Semošice-Peřina | 11.41 | 11.41 | |||
Křenovy | 11.44 | 11.44 | |||
Staňkov | 11.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci