Sp 1737 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 21.28 | IV | |||
Slavkov u Brna | 21.53 | 21.54 | 2 | ||
Bučovice | 22.03 | 22.04 | 4 | ||
Nesovice | 22.10 | 22.10 | 3 | ||
Nemotice | 22.18 | 22.18 | 3 | ||
Kyjov | 22.31 | 22.32 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 22.35 | 22.35 | |||
Vlkoš | 22.40 | 22.40 | 4 | ||
Vracov | 22.44 | 22.45 | |||
Bzenec | 22.48 | 22.49 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 22.58 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci