Sp 1731 „Hruškovice“ | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee263 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.28 | IV | |||
Slavkov u Brna | 15.53 | 15.54 | 2 | ||
Bučovice | 16.03 | 16.04 | 4 | ||
Nesovice | 16.10 | 16.10 | 3 | ||
Nemotice | 16.18 | 16.18 | 3 | ||
Kyjov | 16.31 | 16.32 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 16.35 | 16.35 | |||
Vracov | 16.44 | 16.44 | |||
Bzenec | 16.48 | 16.49 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 16.58 | 17.01 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 17.05 | 17.05 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 17.10 | 17.10 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 17.14 | 17.15 | |||
Uherské Hradiště | 17.19 | 17.21 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17.27 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci