Sp 1721 „Litava“ | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 + Bdtn756/Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.35 | IV | |||
Slavkov u Brna | 7.59 | 8.00 | 2 | ||
Bučovice | 8.09 | 8.10 | 4 | ||
Nesovice | 8.16 | 8.17 | 3 | ||
Kyjov | 8.36 | 8.37 | 5 | ||
Bzenec | 8.50 | 8.51 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 9.00 | 9.01 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 9.05 | 9.05 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 9.10 | 9.10 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 9.15 | 9.15 | |||
Uherské Hradiště | 9.19 | 9.21 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.27 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci