..: Trasa vlaku Sp 1721 Litava - JŘ 2015 :..
Sp 1721 „Litava“
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 + Bdtn756/Bdtn757  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Brno hlavní nádraží   7.35 IV
  Slavkov u Brna  7.59 8.00 2
  Bučovice  8.09 8.10 4
  Nesovice  8.16 8.17 3
  Kyjov  8.36 8.37 5
  Bzenec  8.50 8.51 5
  Veselí nad Moravou  9.00 9.01 2
  Uherský Ostroh  9.05 9.05 2
  Ostrožská Nová Ves  9.10 9.10 3
  Kunovice zastávka  9.15 9.15 
  Uherské Hradiště  9.19 9.21 2
  Staré Město u Uherského Hradiště  9.27  1vlevo/1

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci