Sp 1708 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 17.38 | 3 | |||
Lipová Lázně | 17.44 | 17.45 | 3 | ||
Horní Lipová | 17.52 | 17.54 | 3 | ||
Ramzová | 18.04 | 18.05 | |||
Ostružná | 18.09 | 18.10 | 3 | ||
Branná | 18.21 | 18.25 | 2 | ||
Nové Losiny | 18.31 | 18.32 | |||
Jindřichov na Moravě | 18.36 | 18.36 | |||
Hanušovice | 18.46 | 18.48 | 2 | ||
Ruda nad Moravou | 18.59 | 18.59 | 3 | ||
Postřelmov | 19.12 | 19.13 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě | 19.18 | 19.29 | 2 | ||
Mohelnice | 19.38 | 19.39 | 3 | ||
Červenka | 19.48 | 19.49 | 1/4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 20.04 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci