Sp 1690 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 1.01 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 1.03 | 1.03 | 2 | ||
Bohosudov | 1.13 | 1.14 | 2 | ||
Proboštov | 1.17 | 1.17 | |||
Teplice v Čechách | 1.19 | 1.20 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 1.24 | 1.25 | 2 | ||
Duchcov | 1.28 | 1.28 | |||
Bílina | 1.35 | 1.36 | 2 | ||
Most | 1.46 | 1.47 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 2.00 | 2.00 | |||
Odb Chomutov město | 2.04 | 2.04 | |||
Chomutov | 2.07 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci