Sp 1685 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žatec | 20.01 | 2 | |||
Měcholupy | 20.11 | 20.12 | 4 | ||
Želeč | 20.17 | 20.17 | |||
Deštnice | 20.24 | 20.24 | |||
Milostín | 20.30 | 20.30 | |||
Mutějovice zastávka | 20.34 | 20.34 | |||
Krupá | 20.37 | 20.38 | |||
Lužná u Rakovníka | 20.43 | 20.47 | 3 | ||
Rakovník | 20.59 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci