Sp 1681 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jirkov | 16.00 | ||||
Odb Chomutov město | 16.06 | 16.07 | |||
Chomutov | 16.10 | 16.12 | 4 | ||
Březno u Chomutova | 16.26 | 16.27 | 4 | ||
Hořetice | 16.34 | 16.34 | 2 | ||
Žatec | 16.42 | 16.43 | 3 | ||
Veletice | 16.50 | 16.50 | |||
Měcholupy | 16.55 | 16.56 | 4 | ||
Želeč | 17.02 | 17.02 | |||
Sádek u Žatce | 17.05 | 17.05 | |||
Deštnice | 17.09 | 17.09 | |||
Milostín | 17.15 | 17.15 | |||
Mutějovice zastávka | 17.19 | 17.19 | |||
Krupá | 17.22 | 17.23 | |||
Lužná u Rakovníka | 17.29 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci