Sp 1642 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 8.15 | frýdlantské I/1 | |||
Ostrava-Svinov | 8.22 | 8.26 | 3 | ||
Ostrava-Vítkovice | 8.34 | 8.36 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 8.40 | 8.42 | 2 | ||
Frýdek-Místek | 8.58 | 9.00 | 2 | ||
Frýdlant nad Ostravicí | 9.11 | 9.13 | 1 | ||
Čeladná | 9.18 | 9.19 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 9.24 | 9.25 | 2 | ||
Frenštát pod Radhoštěm | 9.32 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci